Wyniki

sobota 29.12.2018 (10:30)
Skład 0 – wyniki
live
(14:00)
Skład 1 – wyniki
live
(17:30)
Skład 2 – wyniki
live
niedziela 30.12.2018 (10:30)
Skład 3 – wyniki
live
(14:00)
Skład 4 – wyniki
live
(17:30)
Skład 5 – wyniki
live
środa 02.01.2019 (14:00)
Skład 6 – wyniki
live
(17:30)
Skład 7 – wyniki
live
(21:00)
Skład 7a -wyniki
live
czwartek 03.01.2019 (14:00)
Skład 8 – wyniki
live
(17:30)
Skład 9 – wyniki
live
(21:00)
Skład 9a -wyniki
live
piątek 04.01.2019 (10:00)
Skład 9b – wyniki
live
(13:30)
Skład 10 -wyniki
live
(17:00)
Skład 11 – wyniki
live
(20:30)
Skład 11a-wyniki
live
sobota 05.01.2019 (8:30)
Skład 12- wyniki
live
(11:00)
Skład 13 – wyniki
live
(14:30)
Skład 14-wyniki
live
(18:00)
Skład 15-wyniki
live

 

podział na grupy wyniki zbiorcze

 

Finaliści grupa A Finaliści Grupa B Finaliści grupy Amator

Półfinał Grupa B                             Finał Grupa B                    Finał Grupa Amator

Ćwierćfinał grupa A

Półfinał Grupa A

Finał grupa A

 

 

DESPERADO

Wyniki Grupy A  (po eliminacjach)

LP. Imię Nazwisko Skład Grupa Bonus 1 gra 2 gra 3 gra 4 gra 5 gra suma suma+b średnia
1 Patryk Preus 7a A 257 217 236 255 210 1175 1175 235
2 Sebastian Jaskulski 14 A 236 278 267 177 194 1152 1152 230,4
3 Bartosz Bryłkowski 15 A 242 246 202 191 255 1136 1136 227,2
4 Mirosław Pająk 10 A 200 202 258 266 204 1130 1130 226
5 Jacek Skorupa 5 A 188 254 237 244 200 1123 1123 224,6
6 Edvinas Skarbalius 3 A 256 202 227 245 190 1120 1120 224
7 Aidas Daniunas 0 A 221 181 256 207 249 1114 1114 222,8
8 Alessandro Silletti 9b A 169 215 255 258 215 1112 1112 222,4
9 Tomasz Janicki 10 A 213 196 258 237 203 1107 1107 221,4
10 Michał Gebauer 4 A 225 190 235 226 225 1101 1101 220,2
11 Paweł Bielski 6 A 211 214 233 219 224 1101 1101 220,2
12 Tomasz Lutowski 4 A 204 205 201 226 262 1098 1098 219,6
13 Marek Murzynowski 4 A 238 233 172 235 216 1094 1094 218,8
14 Emil Polanisz 9 A 201 246 206 224 212 1089 1089 217,8
15 Tymek Ciećkiewicz 3 A 226 227 235 206 188 1082 1082 216,4
16 Maciej Cichoracki 7a A 256 192 185 256 192 1081 1081 216,2
17 Krzysztof Olesiński 11a A 164 244 235 237 199 1079 1079 215,8
18 Andrius Gasparavicius 2 A 189 216 279 215 163 1062 1062 212,4
19 Robert Chodorowski 12 A 204 214 233 239 168 1058 1058 211,6
20 Przemysław Nowak 15 A 212 255 204 163 215 1049 1049 209,8
21 Jacek Dębowski 4 A 189 181 216 219 240 1045 1045 209
22 Damian Majdecki 4 A 210 224 193 238 168 1033 1033 206,6
23 Lucyna Charęzińska 6 A 8 210 166 157 268 190 991 1031 198,2
24 Aleksej Asajewicz 14 A 149 203 236 214 224 1026 1026 205,2
25 Daniel Głuchowski 12 A 183 215 169 213 241 1021 1021 204,2
26 Bożena Pająk 11 A 8 211 204 205 149 210 979 1019 195,8
27 Marek Rybicki 15 A 188 259 191 183 192 1013 1013 202,6
28 Tomasz Krajewski 6 A 190 227 199 220 176 1012 1012 202,4
29 Artem Barchuk 9a A 189 190 222 232 177 1010 1010 202
30 Tomasz Olejniczak 9 A 179 184 209 170 266 1008 1008 201,6
31 Jakub Piotrowski 8 A 162 232 225 191 188 998 998 199,6
32 Iga Ryngwelska 0 A 8 188 201 179 190 193 951 991 190,2
33 Tomasz Drzewiecki 7a A 169 229 160 210 222 990 990 198
34 Krzysztof Strzałkowski 6 A 196 161 236 190 202 985 985 197
35 Kazimierz Rybicki 7 A 223 176 217 167 202 985 985 197
36 Linas Sasnauskas 1 A 192 193 215 191 190 981 981 196,2
37 Pavlov Yurii 10 A 184 209 232 182 173 980 980 196
38 Ryszard Korkowski 6 A 180 247 203 160 182 972 972 194,4
39 Joanna Merklejn 9a A 8 184 182 167 166 222 921 961 184,2
40 Andrzej Meronk 3 A 214 172 197 167 210 960 960 192
41 Dariusz Rojek 11 A 180 214 174 175 215 958 958 191,6
42 Marek Kozłowiec 12 A 173 198 193 219 173 956 956 191,2
43 Janusz Hulecki 11 A 190 179 174 172 240 955 955 191
44 Krzysztof Grzymkowski 13 A 180 235 184 175 180 954 954 190,8
45 Daniel Wisniewski 1 A 202 175 179 233 160 949 949 189,8
46 Roland Muras 1 A 225 234 150 154 179 942 942 188,4
47 Jacek Kuciński 14 A 194 183 169 197 175 918 918 183,6
48 Joanna Rybicka 9a A 8 187 149 148 209 183 876 916 175,2
49 Kamil Olejniczak 8 A 195 153 172 179 209 908 908 181,6
50 Aliaksandr Paliak 11a A 199 176 166 170 193 904 904 180,8
51 Piotr Prokurat 14 A 151 235 197 163 145 891 891 178,2
52 Magdalena Bryłkowska 11a A 8 181 169 188 158 155 851 891 170,2
53 Wiesław Frydrych 14 A 179 188 192 145 184 888 888 177,6
54 Marta Łydka 2 A 8 204 153 190 132 168 847 887 169,4
55 Lilla Frydrych 12 A 8 127 200 140 180 135 782 822 156,4
56 Dawid Szpański 2 A 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Wyniki Grupy B  (po eliminacjach)

LP. Imię Nazwisko Skład Grupa Bonus 1 gra 2 gra 3 gra 4 gra 5 gra suma suma+b średnia
1 Aleks Szczepaniak 14 B 8 178 233 222 180 176 989 1029 197,8
2 Tomasz Juraszek 9a B 219 198 234 190 186 1027 1027 205,4
3 Arkadiusz Dłużniewski 10 B 147 231 193 243 209 1023 1023 204,6
4 Marek Fularczyk 8 B 254 167 234 184 168 1007 1007 201,4
5 Grzegorz Szczęsny 15 B 204 181 225 201 187 998 998 199,6
6 Elke Sowul 15 B 8 181 203 211 179 181 955 995 191
7 Piotr Kaczanowski 5 B 201 157 181 198 244 981 981 196,2
8 Zulfia Saetgareeva-Misztal 8 B 8 214 221 168 172 164 939 979 187,8
9 Nataliia Malovana 10 B 8 222 184 197 189 147 939 979 187,8
10 Dominik Chomicz 12 B 8 160 205 183 192 197 937 977 187,4
11 Mikołaj Czarnecki 5 B 8 176 179 189 178 208 930 970 186
12 Grzegorz Sopek 11 B 185 204 163 216 193 961 961 192,2
13 Witold Czarnecki 3 B 208 176 193 151 232 960 960 192
14 Szymon Umiński 8 B 197 174 155 196 233 955 955 191
15 Paweł Szymczak 11a B 174 210 173 213 182 952 952 190,4
16 Marian Krauze 7 B 225 161 194 211 158 949 949 189,8
17 Jan Hończak 7 B 180 224 164 203 174 945 945 189
18 Bartłomiej Kachelski 13 B 198 178 182 181 203 942 942 188,4
19 Tomek Pick 7 B 203 177 222 174 151 927 927 185,4
20 Tomasz Żukowski 14 B 170 189 188 193 182 922 922 184,4
21 Robert Włodarski 8 B 146 248 191 169 166 920 920 184
22 Damian Rychwicki 9b B 173 167 165 204 208 917 917 183,4
23 Marcin Brodowski 7a B 169 194 203 190 160 916 916 183,2
24 Janusz Gackowski 9b B 201 170 192 175 175 913 913 182,6
25 Marek Fabisiak 15 B 205 177 162 173 181 898 898 179,6
26 Daniel Wolik 7a B 186 209 181 164 149 889 889 177,8
27 Piotr Gnyska 4 B 169 191 171 172 181 884 884 176,8
28 Ryszard Kłopotowski 5 B 245 200 144 145 149 883 883 176,6
29 Kamilla Simińska 7 B 8 172 186 164 151 167 840 880 168
30 Michał Pick 7 B 185 206 187 121 176 875 875 175
31 Paweł Masłowski 10 B 151 147 194 201 175 868 868 173,6
32 Andrzej Czyżewski 1 B 153 197 146 222 147 865 865 173
33 Roman Kiedrowski 4 B 162 184 168 158 188 860 860 172
34 Agnieszka Hulecka 1 B 8 180 154 179 153 152 818 858 163,6
35 Jakub Liśkiewicz 8 B 146 187 166 177 179 855 855 171
36 Paweł Salwa 13 B 160 155 176 200 163 854 854 170,8
37 Jarosław Mastalarek 10 B 181 187 104 169 212 853 853 170,6
38 Mateusz Kapral 6 B 151 186 186 174 156 853 853 170,6
39 Elke Sowul 14 B 8 215 173 130 145 141 804 844 160,8
40 Arkadiusz Trochowski 1 B 180 177 185 158 132 832 832 166,4
41 Waldemar Marcinkowski 9 B 161 168 155 157 188 829 829 165,8
42 Radosław Zioło 11 B 132 190 158 167 180 827 827 165,4
43 Valery Goryaynov 8 B 151 135 209 198 130 823 823 164,6
44 Dariusz Wojda 15 B 149 175 148 142 170 784 784 156,8
45 Łukasz Kudlinski 5 B 155 128 161 164 176 784 784 156,8
46 Roman Brodowski 7a B 199 124 149 175 137 784 784 156,8
47 Przemysław Kozikowski 15 B 124 159 146 150 154 733 733 146,6
48 Christopher Naprawca 1 B 199 129 121 139 121 709 709 141,8
49 Marcin Świderski 6 B 112 133 127 112 224 708 708 141,6
50 Bartosz Szydłowski 8 B 122 127 132 167 139 687 687 137,4
51 Łukasz Połatyński 13 B 147 120 125 145 116 653 653 130,6

 

Wyniki Grupy AMATOR (po eliminacjach)

LP. Imię Nazwisko Skład Grupa Bonus 1 gra 2 gra 3 gra 4 gra 5 gra suma suma+b średnia
1 Kewin Korkowski 2 Amator 8 203 214 185 181 146 929 969 185,8
2 Miłosz Rzepka 6 Amator 162 205 214 192 165 938 938 187,6
3 Wojciech Wrzyszczyński 9 Amator 168 138 171 181 211 869 869 173,8
4 Paweł Staśkiewicz 13 Amator 154 169 170 205 166 864 864 172,8
5 Magdalena Krekora 11a Amator 8 172 148 180 158 151 809 849 161,8
6 Mirosława Gackowska 5 Amator 8 119 214 145 147 180 805 845 161
7 Krzysztof Przybyło 0 Amator 191 177 155 156 162 841 841 168,2
8 Anna Kiedrowska 5 Amator 8 147 173 164 145 142 771 811 154,2
9 Paweł Koronowski 0 Amator 141 105 152 211 198 807 807 161,4
10 Szymon Pagwet 7a Amator 136 185 166 163 138 788 788 157,6
11 Basia Salwa 11 Amator 8 168 133 139 166 132 738 778 147,6
12 Lucyna Wrzyszczyńska 9a Amator 8 141 111 152 182 148 734 774 146,8
13 Klaudia Gnyska 4 Amator 8 140 150 152 137 146 725 765 145
14 Monika Pieszak 9b Amator 8 138 157 150 115 162 722 762 144,4
15 Zbigniew Jaroszyński 9a Amator 179 152 123 146 158 758 758 151,6
16 Dariusz Tomaszewski 7a Amator 130 164 157 123 182 756 756 151,2
17 Karol Roniewicz 0 Amator 153 156 157 161 129 756 756 151,2
18 Krzysztof Koronowski 0 Amator 165 157 158 138 130 748 748 149,6
19 Łukasz Lotkowski 7a Amator 155 177 112 169 134 747 747 149,4
20 Sebastian Gutkowski 0 Amator 187 162 127 127 141 744 744 148,8
21 Barbara Wojda 14 Amator 8 140 95 129 136 150 650 690 130
22 Katarzyna Szachnowska 11a Amator 8 153 131 142 107 117 650 690 130
23 Magda Kozłowska 15 Amator 8 171 134 96 134 114 649 689 129,8
24 Paweł Palacz 15 Amator 118 152 162 123 131 686 686 137,2
25 Michał Anderwald 1 Amator 120 105 130 155 132 642 642 128,4
26 Łukasz Połatyński 15 Amator 137 133 127 123 101 621 621 124,2
27 Mateusz Gutkowski 0 Amator 8 111 103 75 122 127 538 578 107,6
28 Igor Fularczyk 8 Amator 8 96 92 126 113 99 526 566 105,2
29 Renata Olejczyk 8 Amator 8 76 85 105 131 121 518 558 103,6
30 Kamil Rychlicki 7a Amator 88 121 96 119 102 526 526 105,2
31 Jacek Kuciński 15 Amator 184 154 179 0 0 517 517 103,4
32 Łukasz Kurpiewski 9b Amator 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki Par (po eliminacjach)

LP. Imię Nazwisko Skład Grupa Bonus 1 gra 2 gra 3 gra 4 gra 5 gra suma suma+b Suma pary średnia
1 Patryk Preus 7a A 257 217 236 255 210 1175 1175 2230 235
1 Paweł Bielski 7a A 259 237 143 236 180 1055 1055 2230 211
2 Tomasz Janicki 10 A 213 196 258 237 203 1107 1107 2201 221,4
2 Olek Siletti 10 A 188 237 224 212 233 1094 1094 2201 218,8
3 Jacek Skorupa 5 A 188 254 237 244 200 1123 1123 2181 224,6
3 Tomasz Lutowski 5 A 206 248 212 196 196 1058 1058 2181 211,6
4 Aleks Szczepaniak 14 B 8 178 233 222 180 176 989 1029 2181 197,8
4 Sebastian Jaskulski 14 A 236 278 267 177 194 1152 1152 2181 230,4
5 Aidas Daniunas 0 A 221 181 256 207 249 1114 1114 2156 222,8
5 Edvinas Skarbalius 0 A 229 246 169 175 223 1042 1042 2156 208,4
6 Marek Murzynowski 4 A 238 233 172 235 216 1094 1094 2147 218,8
6 Jacek Skorupa 4 A 204 217 217 205 210 1053 1053 2147 210,6
7 Aidas Daniunas 2 A 247 226 231 176 197 1077 1077 2139 215,4
7 Andrius Gasparavicius 2 A 189 216 279 215 163 1062 1062 2139 212,4
8 Linas Sasnauskas 3 A 181 214 193 194 191 973 973 2093 194,6
8 Edvinas Skarbalius 3 A 256 202 227 245 190 1120 1120 2093 224
9 Emil Polanisz 8 A 224 268 176 211 204 1083 1083 2081 216,6
9 Jakub Piotrowski 8 A 162 232 225 191 188 998 998 2081 199,6
10 Tomasz Lutowski 4 A 204 205 201 226 262 1098 1098 2078 219,6
10 Krzysztof Strzałkowski 4 A 203 200 212 171 194 980 980 2078 196
11 Mirosław Pająk 11 A 177 195 212 237 206 1027 1027 2046 205,4
11 Bożena Pająk 11 A 8 211 204 205 149 210 979 1019 2046 195,8
12 Tymek Ciećkiewicz 3 A 226 227 235 206 188 1082 1082 2017 216,4
12 Jacek Skorupa 3 A 148 178 262 167 180 935 935 2017 187
13 Mirosław Pająk 10 A 200 202 258 266 204 1130 1130 2015 226
13 Krzysztof Olesiński 10 A 163 168 195 211 148 885 885 2015 177
14 Emil Polanisz 9 A 201 246 206 224 212 1089 1089 2004 217,8
14 Patryk Preus 9 A 207 161 168 194 185 915 915 2004 183
15 Paweł Bielski 7 A 211 214 233 219 224 1101 1101 1987 220,2
15 Jakub Piotrowski 7 A 183 171 150 206 176 886 886 1987 177,2
16 Dariusz Rojek 12 A 178 184 203 215 176 956 956 1977 191,2
16 Daniel Głuchowski 12 A 183 215 169 213 241 1021 1021 1977 204,2
17 Lucyna Charęzińska 4 A 8 214 181 180 188 176 939 979 1927 187,8
17 Tomasz Krajewski 4 A 169 195 212 212 160 948 948 1927 189,6
18 Przemysław Nowak 14 A 241 190 181 175 249 1036 1036 1920 207,2
18 Marek Rybicki 14 A 155 186 174 203 166 884 884 1920 176,8
19 Maciej Cichoracki 7a A 256 192 185 256 192 1081 1081 1904 216,2
19 Marek Fularczyk 7a B 150 169 183 154 167 823 823 1904 164,6
20 Pavlov Yurii 10 A 184 209 232 182 173 980 980 1901 196
20 Aleksej Asajewicz 10 A 223 156 190 188 164 921 921 1901 184,2
21 Kazimierz Rybicki 6 A 187 190 170 181 198 926 926 1900 185,2
21 Jakub Piotrowski 6 A 204 162 200 214 194 974 974 1900 194,8
22 Dariusz Rojek 11 A 180 214 174 175 215 958 958 1900 191,6
22 Marek Kozłowiec 11 A 223 186 170 183 180 942 942 1900 188,4
23 Jakub Piotrowski 1 A 205 202 146 232 168 953 953 1895 190,6
23 Roland Muras 1 A 225 234 150 154 179 942 942 1895 188,4
24 Aleks Szczepaniak 13 B 8 192 197 176 178 159 902 942 1877 180,4
24 Dominik Chomicz 13 B 8 149 177 164 212 193 895 935 1877 179
25 Robert Chodorowski 14 A 171 207 224 171 220 993 993 1870 198,6
25 Daniel Głuchowski 14 A 190 140 193 172 182 877 877 1870 175,4
26 Linas Sasnauskas 0 A 171 205 200 187 174 937 937 1869 187,4
26 Andrius Gasparavicius 0 A 192 212 124 177 227 932 932 1869 186,4
27 Krzysztof Grzymkowski 11a A 239 204 142 190 160 935 935 1867 187
27 Robert Chodorowski 11a A 176 164 198 214 180 932 932 1867 186,4
28 Aleks Szczepaniak 15 B 8 138 177 203 212 191 921 961 1859 184,2
28 Marek Fabisiak 15 B 205 177 162 173 181 898 898 1859 179,6
29 Michał Gebauer 0 A 205 172 182 205 210 974 974 1856 194,8
29 Maciej Cichoracki 0 A 145 186 223 145 183 882 882 1856 176,4
30 Maciej Cichoracki 1 A 203 194 145 169 210 921 921 1832 184,2
30 Patryk Preus 1 A 147 176 153 213 222 911 911 1832 182,2
31 Pavlov Yurii 12 A 203 199 161 118 179 860 860 1801 172
31 Nataliia Malovana 12 B 8 163 182 194 161 201 901 941 1801 180,2
32 Marek Fularczyk 2 B 183 162 159 200 202 906 906 1792 181,2
32 Michał Gebauer 2 A 161 171 166 195 193 886 886 1792 177,2
33 Jan Hończak 2 B 160 179 197 132 210 878 878 1787 175,6
33 Janusz Gackowski 2 B 212 178 144 183 192 909 909 1787 181,8
34 Piotr Prokurat 11 A 179 156 154 191 155 835 835 1781 167
34 Daniel Głuchowski 11 A 201 185 204 152 204 946 946 1781 189,2
35 Piotr Prokurat 12 A 178 153 145 140 201 817 817 1773 163,4
35 Marek Kozłowiec 12 A 173 198 193 219 173 956 956 1773 191,2
36 Jacek Kuciński 13 A 171 176 152 146 169 814 814 1756 162,8
36 Bartłomiej Kachelski 13 B 198 178 182 181 203 942 942 1756 188,4
37 Janusz Gackowski 7 B 200 177 179 155 122 833 833 1754 166,6
37 Szymon Umiński 7 B 166 203 192 225 135 921 921 1754 184,2
38 Tomasz Olejniczak 8 A 151 180 163 150 176 820 820 1728 164
38 Kamil Olejniczak 8 A 195 153 172 179 209 908 908 1728 181,6
39 Marcin Brodowski 7a B 169 194 203 190 160 916 916 1700 183,2
39 Roman Brodowski 7a B 199 124 149 175 137 784 784 1700 156,8
40 Dominik Chomicz 11a B 151 178 186 137 176 828 828 1645 165,6
40 Tomasz Żukowski 11a B 172 153 185 151 156 817 817 1645 163,4
41 Mirka Gackowska 1 Amator 8 162 150 133 162 149 756 796 1580 151,2
41 Janusz Gackowski 1 B 150 149 161 168 156 784 784 1580 156,8
42 Marek Fularczyk 0 B 174 145 146 185 216 866 866 1388 173,2
42 Igor Fularczyk 0 Amator 8 69 106 92 102 113 482 522 1388 96,4
43 Mateusz Gutkowski 0 Amator 8 111 103 75 122 127 538 578 1322 107,6
43 Sebastian Gutkowski 0 Amator 187 162 127 127 141 744 744 1322 148,8
44 Marek Murzynowski 5 A 142 157 0 0 0 299 299 1216 59,8
44 Krzysztof Strzałkowski 5 A 196 193 181 184 163 917 917 1216 183,4
45 Dawid Szpański 2 A 0 0 0 0 0 0 0 1026 0
45 Tymek Ciećkiewicz 2 A 236 202 185 193 210 1026 1026 1026 205,2