Lista startowa

 

Skład 12 –  Sobota, 05.06.2021, godz. 08:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 27
Maksymalna liczba zawodników: 25

Imię
Nazwisko
Nr licencji
Klub
robert
chodorowski
2244
KB Suwałki
Witold
Czarnecki
3020
Wkb
Grzegorz
Sopek
2959
Wkb
Grzegorz
CZARNIK
0000
Retro Bowling Club
Agnieszka
Sroka
0000
Retro Bowling Club
andrzej
meronk
1616
sztorm
Sebastian
Jaskulski
1613
Perfekt 300
Jurrk
Zurawik
1774
Martin Klub 2000
Aidas
Daniunas
0000
Straikas+
Paweł
Mierzejewski
4500
OKB Ostrołęka
Rasa
Germanavičienė
0000
JBK
Osvaldas
Noreika
0000
JBK
Dominik
Chomicz
3030
KB Suwałki
Tomasz
Żukowski
1854
Skb Suwałki
Mikołaj
Czarnecki
3014
WKB
ŁUKASZ
WIZNER
0000
WKSG POZNAŃ
Šarūnas
Survila
0000
Egidijus
MIKELAITIS
0000
Michał
Gebauer
2301
Perfekt 300 Bydgoszcz
Kararol
Kwiatkowski
0000
SKY BOWLing
Michał
Urbańczyk
0000
.
Patryk
Antosiak
3357
Retro Bowling Club
Andrzej
Meronk
0000
Sebastian
Gutkowski
3353
Perfekt 300 Bydgoszcz
Adam
Lubiejewski
0000
.
Roland
Muras
1796
WKB Warszawa
Paweł
Staśkiewicz
2899
Ostrołęcki Klub Bowlingowy

 

Skład 13 –  Sobota, 05.06.2021, godz. 11:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 26
Maksymalna liczba zawodników: 25

Imię
Nazwisko
Nr licencji
Klub
Kamil
Seredziński
3035
Suwałki
Mikolaj
Czarnecki
3014
WKB
Paulina
Seredzińska
3214
KB Suwałki
Łukasz
Połatyński
3000
Ostrołęcki Klub Bowlingowy
Paweł
Staśkiewicz
2899
OKB
robert
chodorowski
2244
KB Suwałki
Janusz
Hulecki
2023
City Piła
Agnieszka
Hulecka
2022
City Piła
Krzysztof
Strzałkowski
1316
Martin Club
Lucy
Charęzińska
95
Dario Bowling
Tomasz
Krajewski
2407
Dario Ostróda
Dominik
Chomicz
3030
Skb suwalki
Patrycja
Szczytkowska
2999
ŁKB Łódź
Tomasz
Grzeca
1249
Martin Club
radek
zioło
3027
WKB
janusz
jabloński
1447
dorjan
Romuald
Szczytkowski
3356
ŁKB
Anna
Goss
1
WKB
Marek
Rybicki
2001
Nartin Club
Janusz
Gruda
2322
skb siedlce
Grzegorz
CZARNIK
0000
Retro Bowling Club
Agnieszka
Sroka
0000
Retro Bowling Club
Patryk
Antosiak
3357
Retro Bowling Club
Tomasz
Żukowski
1854
Skb Suwałki
Aleks
Szczepaniak
2741
Perfect 300 Bydgoszcz
Michał
Gebauer
2301
Perfekt 300 Bydgoszcz

 

Skład 14 –  Sobota, 05.06.2021, godz. 14:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 28
Maksymalna liczba zawodników: 25

Imię
Nazwisko
Nr licencji
Klub
Dariusz
Rojek
2627
SKB Siedlce
Kamil
Seredziński
3035
Suwałki
Piotr
Prokurat
2775
SKB Siedlce
Paulina
Seredzińska
3214
KB Suwałki
Paweł
Staśkiewicz
2899
OKB
robert
chodorowski
2244
KB Suwałki
Janusz
Hulecki
2023
City Piła
Agnieszka
Hulecka
2022
City Piła
Krzysztof
Strzałkowski
1316
Martin Club
daniel
gluchowski
2331
SKB siedlce
Tomasz
Waszczuk
3363
SKB Siedlce
Dominik
Chomicz
3030
Skb suwalki
Grzegorz
Cichowlas
2248
Fireballs
Sandra
Walczak
0000
Retro Bowling
Witold
Czarnecki
3020
Wkb
Tomasz
Grzeca
1249
Martin Club
radek
zioło
3027
WKB
Bozena
Pajak
204
KB city piła
janusz
jabloński
1447
dorjan
Mirosław
Pająk
203
City piła
Anna
Goss
1
WKB
Marek
Rybicki
2001
Nartin Club
Grzegorz
CZARNIK
0000
Retro Bowling Club
Patryk
Antosiak
3357
Retro Bowling Club
Paweł
Śmietana
2603
BC SZTORM Gdańsk
Tomasz
Żukowski
1854
Skb Suwałki
Michał
Gebauer
2301
Perfekt 300 Bydgoszcz
Paweł
Mierzejewski
4500
OKB OSTROŁĘKA

 

Skład 15 –  Sobota, 05.06.2021, godz. 17:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 29
Maksymalna liczba zawodników: 25

Imię
Nazwisko
Nr licencji
Klub
Paweł
Wierzbowski
749
Perfekt
Mikolaj
Czarnecki
3014
WKB
Łukasz
Połatyński
3000
Ostrołęcki Klub Bowlingowy
Janusz
Hulecki
2023
City Piła
Agnieszka
Hulecka
2022
City Piła
Krzysztof
Strzałkowski
1316
Martin Club
Lucy
Charęzińska
95
Dario Bowling
Tomasz
Krajewski
2407
Dario Ostróda
Tomasz
Waszczuk
3363
SKB Siedlce
Grzegorz
Cichowlas
2248
Fireballs
Sandra
Walczak
0000
Retro Bowling
Patrycja
Szczytkowska
2999
ŁKB Łódź
Tomasz
Grzeca
1249
Martin Club
radek
zioło
3027
WKB
Bozena
Pajak
204
KB city piła
janusz
jabloński
1447
dorjan
Romuald
Szczytkowski
3356
ŁKB
Grzegorz
Sopek
2959
Wkb
Mirosław
Pająk
203
City piła
Anna
Goss
1
WKB
Marek
Rybicki
2001
Nartin Club
Witold
Czarnecki
3020
Wkb
Jan
Hoschna
3457
Opava
Radovan
Uher
3458
ProBowling
Patryk
Antosiak
3357
Retro Bowling Club
MIROSŁAWA
GACKOWSKA
2786
TKB TORUŃ
JANUSZ
GACKOWSKI
2785
TKB TORUŃ
Michał
Gebauer
2301
Perfekt 300 Bydgoszcz
Paweł
Mierzejewski
4500
OKB OSTROŁĘKA

 

Skład 16 –  Sobota, 05.06.2021, godz. 20:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 28
Maksymalna liczba zawodników: 25

Imię
Nazwisko
Nr licencji
Klub
Przemysław
Kozikowski
2253
Helios Olsztyn
Paweł
Wierzbowski
749
Perfekt
Dariusz
Rojek
2627
SKB Siedlce
Piotr
Prokurat
2775
SKB Siedlce
Łukasz
Połatyński
3000
Ostrołęcki Klub Bowlingowy
Paweł
Staśkiewicz
2899
OKB
Agnieszka
Kozikowska
3168
Helios
daniel
gluchowski
2331
SKB siedlce
Sandra
Walczak
0000
Retro Bowling
Elke
Sowul
2100
Helios Olsztyn
Marek
Rybicki
2001
martin
Jan
Hoschna
3457
Opava
Radovan
Uher
3458
ProBowling
Patryk
Antosiak
3357
Retro Bowling Club
Grzegorz
CZARNIK
0000
Retro Bowling Club
Agnieszka
Sroka
0000
Retro Bowling Club
Jurrk
Zurawik
1774
Martin Klub 2000
Paweł
Śmietana
2603
BC SZTORM Gdańsk
Aidas
Daniunas
0000
Straikas+
MIROSŁAWA
GACKOWSKA
2786
TKB TORUŃ
JANUSZ
GACKOWSKI
2785
TKB TORUŃ
Paweł
Mierzejewski
4500
OKB Ostrołęka
Tomasz
Żukowski
1854
Skb Suwałki
Michał
Gebauer
2301
Perfekt 300 Bydgoszcz
Barbara
Wojda
0000
Helios Olsztyn
Dariusz
Wojda
2820
Olsztyn
Michał
Urbańczyk
0000
.
Gosia
Kurpiewska
3151
Ostrołęcki Klub Bowlingowy